اطلاعیه ها  

نمره نهایی ریاضی 2 گروه دکتر رستگار

پنجشنبه 13 تیر

نمره نهایی ریاضی 2 گروه دکتر رستگار ضمیمه شده است.توجه گردد که نمره سوال اول امتحان میان ترم اول قبلا به جای 10 نمره ، از 40 نمره محاسبه شده بود که در این فایل اصلاح شده است.

نمره نهایی ریاضی 2 گروه دکتر بحرینی

یکشنبه 10 تیر

نمره نهایی ریاضی 2 گروه دکتر بحرینی نتیجۀ تقاضا های تجدید نظر به این موارد اضافه خواهد شد. تنها در صورتی که در وارد کردن نمرات و یا محاسبۀ نمرۀ نهایی اشتباهی صورت داده، با استاد تماس بگیرید. bahraini@sharif.ir .

نحوه محاسبه نمره ریاضی 2 گروه های دکتر بحرینی

یکشنبه 10 تیر

نحوه محاسبه نهایی ریاضی 2 گروه دکتر بحرینی .

نمره نهایی ریاضی 2 گروه های دکتر مقدسی

یکشنبه 10 تیر

نمره نهایی و نحوه محاسبه نمرات ریاضی 2 گروه دکتر مقدسی البته نتایج تجدید نظر به این نمرات اضافه (یا کم) خواهد شد. بنابراین برای کسانی که تقاضای تجدید نظر داده اند قطعی نیست. توجه شود که در فایل ذکر شده که 0.5 نمره ای که اضافه شده، از کسانی که تقاضای بی مورد می دهند کسر می شود. این مربوط به تقاضای حضوری بود که دکتر قصد داشتند انجام دهند، اما مقدور نشد. پس از کسی کم نمی شود.

تقاضای تجدید نظر پایان ترم

چهارشنبه 5 تیر 1392

فرم تقاضای تجدید نظر پایان ترم ریاضی عمومی برای تقاضای تجدید نظر پایان ترم ریاضی عمومی این فرم را پر کنید و برای ایمیل درس ارسال کنید.کلید سوالها به همراه بارم هر سوال در صفحه امتحانات قرار دارد. مهلت تقاضا تا پایان روز یکشنبه 9 تیر است. مشخصات را به طور کامل در خانه های مشخص شده وارد کنید. هر تقاضایی که به طور واضح بی مورد باشد برای گروه دکتر بحرینی و دکتر مقدسی اندازۀ یک پنجم بارم سؤال نمرۀ منفی خواهد داشت، برای گروه دکتر رستگار نمره آن سوال صفر خواهد شد. توجه کنید که نمرۀ یک سؤال می تواند کمتر از صفر شود.

تقاضای تجدید نظر میان ترم دوم

چهارشنبه 1 خرداد 1392

فرم تقاضای تجدید نظر میان ترم دوم ریاضی عمومی (گروه های دکتر مقدسی و دکتر بحرینی) برای تقاضای تجدید نظر میان ترم دوم ریاضی عمومی این فرم را پر کنید و برای ایمیل درس ارسال کنید. مهلت تقاضا تا پایان روز دوشنبه 13 خرداد است. مشخصات را به طور کامل در خانه های مشخص شده وارد کنید. هر تقاضایی که به طور واضح بی مورد باشد به اندازۀ یک پنجم بارم سؤال نمرۀ منفی خواهد داشت. توجه کنید که نمرۀ یک سؤال می تواند کمتر از صفر شود.

نمرات میان ترم ریاضی عمومی 2

سه شنبه 24 اردیبهشت 1392

برای مشاهدۀ نمرات میان ترم ریاضی عمومی 2 به لینک امتحانات مراجعه کنید. نمرات میان ترم اول دکتر رستگار نیز قابل مشاهده اند. . برخی سؤال ها از تعداد معدودی برگه ها هنگام تصحیح از قلم افتاده اند. بعد از تصحیح نمرات آنها وارد می شود. جزئیات تقاضای تجدید نظر اوایل هفتۀ آینده اعلام می شود.

تمدید مهلت تقاضای تجدید نظر میان ترم اول

شنبه 31 فروردین 1392

با توجه به مشکل در بالا آمدن سایت های گوگل، فرم تقاضا قابل دسترسی نمی باشد. به همین منظور تا آخر روز یکشنبه 1 اردیبهشت می توانید به روش زیر تقاضا دهید. ابتدا توضیحات این فرم را بخوانید (این نمونه فرم صرفاً جهت مشاهده است. آن را پر نکنید) و سپس داده های لازم را در سطر دوم این فایل وارد کنید و آن را برای ایمیل درس بفرستید.

فرم تقاضای تجدید نظر میان ترم اول

دوشنبه 26 فروردین 92

برای ثبت تقاضای تجدید نظر به آدرس زیر مراجعه کنید: تقاضای تجدید نظر تقاضاهایی که غیر از این طریق فرستاده شوند بررسی نمی شوند. قبل از تقاضا به موارد زیر توجه کنید: به هر تقاضایی که به طور واضح بی‌مورد باشد نمرۀ منفی تعلق می گیرد. سؤال های اول و دوم 1 نمرۀ منفی و سؤال سوم حداکثر 5 نمرۀ منفی. در صورت تمایل برای سؤال سوم بنویسید که کدام قسمت مد نظرتان است. معیار پاسخ های اعلام شده در سایت هستند. حداکثر دو تقاضای اول هر فرد بررسی می‌شود، مگر این که هیچ کدام بی مورد نباشند. در این صورت تقاضا‌ی بعدی نیز بررسی می شود. مهلت تقاضای تجدید نظر تا ساعت 24 شنبه 31 فروردین است.

اعلام نتایج میان ترم اول ریاضی عمومی 2

جمعه 25 اسفند 91

لطفاً به نمرات اعلام شده در صفحة امتحانات توجه کنید.

تغییراتی در برنامۀ کلاس های تمرین و رفع اشکال

شنبه 6 اسفند 91

لطفاً به آخرین تغییرات برنامۀ کلاس های تمرین و رفع اشکال در صفحة برنامه ها توجه کنید. لازم به ذکر است یک کلاس حل تمرین و رفع اشکال برای درس معادلات دیفرانسیل اضافه شده است.

برنامۀ کلاس های تمرین و رفع اشکال

جمعه 27 بهمن 91

برنامۀ کلاس های تمرین در صفحة برنامه ها قابل مشاهده است. علاوه بر درس ریاضی عمومی دو، کلاس های تمرین دروس ریاضی عمومی یک، معادلات دیفرانسیل، ریاضی مهندسی و محاسبات عددی نیز نوشته شده است.
علاوه بر کلاس تمرین، دستیاران آموزشی (TA ها) در ساعات مشخصی در اتاق 304 دانشکدۀ ریاضی حضور خواهند داشت. برای رفع اشکال می توانید طبق برنامه به ایشان مراجعه نمایید.
لازم به ذکر است که می توانید در هر یک از کلاس های تمرین به دلخواه خودتان شرکت کنید.